Sepet

Davetiye ürünlerimizde basım ve tasarlama için fazladan bir ücret talep edilmez. Ürünün sayfasında belirtilen fiyata bütün işlemler dahildir.


  • Davetiye Kalitemiz

Bütün davetiye baskı işlemlerimiz kalın malzemeye ve kaliteli bir şekilde yapılmaktadır. Renk standartlarımız fotoğraf kalitesinde net, rahat bir şekilde okunmaktadır.


  • Ücretsiz İade ve Değişim

Size ulaşan siparişiniz görünenden farklı veya davetiye üzerine yazılması istenilen yazılar bizden kaynaklı yanlış yazılmışsa, siparişinizi şartsız iade edebilirsiniz.


  • Kargo ve Teslimat Hakkında

Tüm siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilerek size ulaştırılır. Tasarlama, baskı ve gönderim süreci ortalama olarak 3 ile 5 gün gibi bir süre almaktadır. Buna kargoda geçen sürede eklendiğinde yaklaşık olarak 7 günde davetiye adresinize teslim edilmiş olacaktır.


  • Davetiye Yorumları

Ürün altında bulunan yorumlar, tamamen sipariş vermiş ve davetiyesi teslim edilmiş müşterilerimizin yorumlarından oluşur.


  • Trend Davetiye

Trend davetiye firmamız 2013 yılında kurulmuş tecrübeli ve müşteri memnuniyetine son derece önem veren bir davetiye firmasıdır. Türkiye geneline davetiye baskı, dağıtım ve tasarım hizmeti vermektedir.

Free Worldwide shipping

On all orders above $50

Easy 30 days returns

30 days money back guarantee

International Warranty

Offered in the country of usage

100% Secure Checkout

PayPal / MasterCard / Visa

Canlı Destek